Zadzwoń 531-203-326

Sprzątanie biur

Sprzątanie biur w Gdańsku i Gdyni. Pomagamy w remoncie i opróżnianiu pomieszczeń

Chcesz uporządkować swoje biuro lub planujesz jego generalny remont? A może zmieniasz miejsce pracy, a w poprzednim chcesz zostawić porządek? Jeśli na sprzątanie biura nie chcesz poświęcać swojego czasu, niezależnie od powodu, warto postawić na profesjonalną firmę, która proces sprzątania biura przeprowadzi w kilka chwil. Z chęcią Ci w tym pomożemy.

Jesteśmy firmą, która w Gdańsku i Gdyni obecna jest od wielu lat, a nasze usługi z zakresu sprzątania i opróżniania biur świadczymy równie długo. Ten czas poskutkował doświadczeniem i umiejętnościami, które są nie do podważenia i które przekonują Klientów do skorzystania z naszego serwisu.

Chcesz sprawdzić nasze zdolności? Zamów sprzątanie biur w naszym wykonaniu, a gwarantujemy, że zrobimy to równie szybko, co profesjonalnie.

Działamy full-service. I to w 4 krokach!

Nasi pracownicy zajmą się wszystkim, co składa się na sprzątanie biur, a działanie naszej firmy można opisać w 4 krokach:

  • Uprzątnięcie zalegającego sprzętu
  • Załadowanie go do kontenera
  • Sortowanie materiałów i recykling
  • Usunięcie pozostałości ze sprzątania

Usuniemy wszystko to, co zalega w Twoim biurze i co przyprawia Cię o zawrót głowy.

Na Twoje życzenie podejmiemy się opróżniania biura, w tym:

  • usunięcia elementów instalacji,
  • likwidacji wyposażenia,
  • usunięcia podłogi.

Usługi sprzątania biur dostosowane do potrzeb Klientów

Interesuje Cię działanie, którego nie uwzględniliśmy w żadnym z podpunktów? Chcesz, byśmy sprzątania biur podjęli się w niestandardowych godzinach? Z chęcią dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb Klientów, dlatego wystarczy, że do nas zadzwonisz, przedstawisz swoją propozycję, a my na podstawie kilku uzyskanych odpowiedzi przedstawimy nasze stanowisko.

Kontakt